Wysoka prolaktyna a konieczność odstawienia tabletek psychotropowych

Witam, mam 21 lat, podwyższoną prolaktynę. Brałam bromergon,ale niestety nie dawał efektów.Obecnie leczę się na depresje(przyjmuję Bioxetin 2 tabl.dziennie), a przed leczeniem u psychiatry norma prolaktyny była przekroczona niemal pięciokrotnie (wynik 123,6 przy normie 5-25) Obecnie czekam na wizytę u endokrynologa (na styczeń 2016) i zastanawiam się czy nie powinnam odstawić tabletek psychotropowych ze względu na wysoką prolaktynę? Nie wiem co mam powiedzieć psychiatrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Lek ten nie powinien raczej wpływać na poziom prolaktyny. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego w celu określenia najbardziej optymalnego postępowania. Sądzę, że o wszystkim powinna Pani powiedzieć psychiatrze.