Wzrost wagi ciała pomimo ćwiczeń i zmiany odżywiania

Mam 43l 85kg i 167 wzrostu jestem po 3 operacjach Skutkiem jednej jest wszczepiona olbrzymia siatka w jamie brzusznej Od 8 lat mam nadwagę i opuchnięty brzuch Spożywam od 4 do 5 posiłków począwszy od porannej owsianki zalanej wodą + owoce susz Od 2 m-cy chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu piję wodę w ilości 1,5 do 2 l dziennie i cóż dzisiaj waga +3 kg i potwornie wielki napęczniały brzuch Czuje się jak bym była w 8 mies ciąży Co robię nie tak bo brak mi już pomysłów i wytrwałości Pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę udać się do pobliskiego dietetyka w celu analizy sposobu żywienia oraz dobrania odpowiedniej diety redukcyjnej. W sniadaniu jest za dużo weglowodanów i brakuje pełnowartosciowego białka. Aktywność fizyczna jest zalecana codzienna.

Pozdrawiam