Zadyszka i tachykardia u 20-letniej osoby

witam moje objawy to zadyszka przy najlzejszym wysilku np chodzenie,jedzenie na rowerze.dodam ze biore metocard 50 na tachykardie na tle nerwowym i pale papierosy także od stycznia mam czesto zatkany nos i biore duzo antybiotykow ostatnio na angine teraz na zapalenie przydatkow. czasem jest mi duszo ale teraz sa bardzo duszne dni .stresuje siemoje serce kolocze z samego rana szybko i tak nie rowno . czy to moze byc wynikiem nerwicy ?i jak poprawic kondycje . ekg jest w normie.,morfologia,ob tez.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.