Zatkany nos, bóle głowy, nudności, wymioty

witam.Zatkało mi nos, pojawił się ból głowy nudności wymioty,nasilały się przy chodzeniu wstawaniu,kilka dni temp.37,5-38.przytykało mi nos i ucho i puszczało .neurologicznie i laryngologicznie OK. Teraz zatkane ucho,szumi gwiżdże,mam zawroty, ciężką głowę,ucisk w okolicy zatok czołowych, osłabienie,słuch mam przytępiony i jednocześnie najmniejszy dźwięk wydaje się przeraźliwie głośny.ciśnienie cały czas w normie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn. Najbardziej prawdopodobna wydaje się być jednak infekcja zatok lub/i ucha. Warto zatem jeszcze raz skonsultować się ze specjalistą laryngologiem i włączyć antybiotykoterapię. Jeśli objawy nie ustąpią, warto wykonać diagnostykę obrazową, tj. wykonać CT.