Zawroty głowy i bóle po urazie

Witam.Nazywam się Aga mam 25lat.Cztery tygodnie temu zderzyłam się głowa z siostrą (prawa skronią).Niby nic ale bolała mnie głowa,miałam zawroty nudności itpPrzez dwa dni byłam w pracy ale wieczorem pojechałam na pogotowie.Chirurg mnie obejrzał i zostawił na 3dniowej obserwacji(miałam zrobione tk głowy, prześwietlenie kręgosłupa i klatki piersiowej, badanie moczu i krwi-wszystko ok.)Wyszłam ze szpitala z 2tyg zwolnieniem.I się zaczęło. Mam ciągle zawroty głowy (uczucie kołysania) i ból

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zawroty głowy oraz dolegliwości bólowe się utrzymują, zdecydowanie powinna Pani ponownie udać się do lekarza. Najlepiej gdyby ocenił Panią specjalista neurolog.