Zdjęcie RTG kręgosłupa a zaburzenia funkcji chodzenia

Hyperlordoza lędźwiowa,zwiększony kąt Fergusona. Przesunięcie linii Klemensa do tyłu. Zwapnienie w aorcie brzusznej. Taka diagnoza po prześwietleniu . W kręgosłupie szyjnym.asymilacja kręgu szczytowego.Deformacja otworów międzykręgowych Czy to się leczy , czy będę chodzić......

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do neurochirurga. Zmiany są dość zaawansowane, jednak nie oznaczają iż nie będzie Pani mogła chodzić.