Zmęczenie, problemy z zasypianiem i zaburzenia nastroju

Od jakiegoś roku mam problem ze sobą. Nie mam na nic ochoty, jestem ciągle zmęczona, nie mogę zasnąc i śpię do późna. Największym problemem jest praca. Z wielkim zaangażowaniem szukam, aplikuję, rozmawiam, umawiam się na spotknie i... koniec. Nie mam ochoty wstać, ubrać się i wyjść z domu "bo po co". Wszystko jest dla mnie BEZ SENSU, co ciągle powtarzam. Mam 21lat, rzuciłam ostatni semestr liceum, biorę Parogen na zaburzenia lękowe po którym jest trochę lepiej. Pomocy :( Agnieszka

Witam Panią,

Zachęcam do podjęcia psychoterapii. Ja pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym i widzę dużą skuteczność tego rodzaju terapii w podobnych problemach. Również badania empiryczne potwierdzają skuteczność terapii poznawczo-behawioralnej w leczeniu zaburzeń lękowych i depresyjnych.
Poniżej link jak znaleźć dobrego terapeutę.
https://martadziekanowska.wordpress.com/2014/09/29/76/

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska
http://integral.com.pl/

Dzień dobry, zachęcam panią do konsultacji psychologicznej. Specjalsita przeprowadzi wstępną diagnozę i zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.