Zwiększona ochota na seks i bóle piersi a ciąża

Czy mogę być w ciąży? Mam regularne cykle miesiączkowe 28 dni. Pierwszy dzień mojego cyklu 12.10.2010. Rozpoczęliśmy współżycie z mężem od dnia 30.10.2010. Czy były to jeszcze dni płodne? Występują u mnie bóle piersi i bardzo kłuje mnie w łydkach. Nie mam podwyższonej temp. ciała. Miesiączkę powinnam dostać 8. 11.2010 odczuwam też zwiększoną ochotę na seks.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Przy regularnych, dwudziestoośmiodniowych cyklach, Pani owulacja powinna wypadać w samym środku cyklu, w czternastym dniu. Może Pani upewnić się co do dnia owulacji obserwując objawy dni płodnych. Aby zmaksymalizować szansę na zapłodnienie powinna się Pani kochać w ciągu dwóch-trzech dni poprzedzających owulację, czyli prawdopodobnie od jedenastego do czternastego dnia cyklu. Prawdopodobnie w bieżącym cyklu kochała się Pani po owulacji, w okresie bezwględnej niepłodności, choć opóźnienie miesiączki może świadczyć, że owulacja się również opóźniła i do zapłodnienia mogło jednak dojść.

Pozdrawiam serdecznie!