6-8 tydzień ciąży według USG a ujemne wyniki beta-HCG
Nie wiem juz co o tym myslec. Na usg lekarz widzi ciaze 6-8tydzien. A testy betahcg wychodza ujemne. Jak to mozliwe. Prosze o pomoc bo nie rozumiem czy sie udalo czy jednak nie. :(

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
To faktycznie dziwne. Proponuję wykonać pomiar bhcg w laboratorium i przedstawić wynik ginekologowi.
Pozdrawiam.