Co znaczą wyniki beta HCG?

Witam, ost. miesiączkę miałam 23.01.2018r., cykle co 26-27 dni. Gdy kolejnej zabrakło wykonałam test, wyszły 2 wyraźne krechy. Następnie 24.02.2018 wykonalam pomiar HcgBeta - 2425mlU, następny 27.02.2018 - 880,6...w tym momencie ciązę spisałam na straty....ale na wizycie u ginekologa podczas usg 01.03.2018 widoczny był pęcherzyk z zarodkiem 2mm...lekarz stwierdził, że wygląda jak by się coś tam odklejało i albo serce jeszcze nie bije albo juz nie bije...polecił zrobić znów pomiar Hcg..tego samego dnia tj 01.03 wyniósł 8000 mlU....kompletnie nie wiem o co tu chodzi....czy to błąd laboratorium?i ciekawe,ktorego wyniku on moze dotyczyć

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać kolejne oznaczenie i koniecznie ponownie udac się do ginekologa