Adenocarcinoma G3 Karmin

Witam mam prośbę o przetłumaczenie wyniku histopatologicznego na język Polski bo nic z tego nie łapę a wynik to mego Ojca 62 lata a na wizytę do onkologa dopiero w czwartek idziemy wiec proszę o szczegóły tego winku z góry dziękuje. Wynik - Adenocarcinoma G3 Karmin(+++)

Wynik wskazuje na obecność raka gruczołowego o wysokim stopniu złośliwości! Szczegóły omówicie Państwo podczas wizyty u onkologa , ja nie potrafię powiedzieć nic więcej , gdyż nie znam stopnia zaawansowania choroby , ani stanu ogólnego pacjenta!!! zż