Adenoma tubulovillosum low grade w badaniu

witam proszę intepretacje wyniku Adenoma tubulovillosum low grade.Excisio completa-A [M-8263\0] mam zgłosić się za rok do kontroli.prosiłbym o poradę jak mam to leczyć polip odbytnicy na głębokośći 12cm i został wycięty 0,3cm oraz kilka płaskich nadżerek na tej samej głębokośći nadrzerki 2mm wynik Status normalis[M-001] prosiłbym o poradę jakie leczenie mam podjąć

Witam , wycięto w całości zmianę łagodną-jest Pan wyleczony. Proszę pozostawać pod opieką lekarza leczącego dotychczas. z.żurawski