Ataki duszności i słabości po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Mam 25 lat i oprócz tabletek anty nie przyjmuje żadnych leków. Od tygodnia codziennie, zwłaszcza przed południem mam ataki duszności i słabości, uczucie zaciskania gardła, trwa to około 5-10, min, powtarza się kilka razy, jest na tyle mocne, że utrudnia mi mówienie. Dość mocno się ostatnio stresuje i nie wiem czy zrzucić to na garb nerwów czy może to coś poważniejszego? pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i bez przeprowadzenia badania trudno jest mi postawić możliwe rozpoznanie. Sugeruję kontakt z lekarzem. Nie można wykluczyć, że jest to reakcja na stres.