Ataki nerwowości, agresji, zaburzeń oddychania i bólu w mostku

Jestem strasznie nerwowa i agresywna, często mój napad kończy się płaczem i brak złapania jakiegokolwiek oddechu ( nie mogę przełknąć śliny ) kłuje mnie w mostku i najchętniej myślę dlaczego się w ogóle urodziłam , czym to jest spowodowane? czy to coś poważnego?

Witam,
powodów może być wiele, nie sposób tutaj o nich powiedzieć tym bardziej, ze trudno o rzetelną diagnozę przez internet. Jednak z tego co Pani piszę wydaje mi się, że warto żeby skontaktowała się Pani ze specjalistą, myślę, ze dobrym krokiem byłoby podjęcie psychoterapii. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt na maila swisniewska72@gmail.com. Pozdrawiam.