Badania hormonalne w 21. dniu cyklu a owulacja

Czy takie wyniki badań są prawidłowe? Czy owulacja miała szansę wystąpić? Badanie w 21dniu cyklu, przy cyklach 32/33dniowych: Prolaktyna 438,2 (norma lab.dla fazy lutealnej: 83-622) Progesteron 4,76 (norma lab.dla fazy lutealnej 1,7-27) Dziękuję.

Renata GrzechociĹska

Badania są w normie. Należałoby również ocenić poziom FSh i LH a także progesteronu, gdyż same dwa parametry nie do końca obrazują problem. Sugeruję skonsultować się z ginekologiem.