Badania hormonalne w kierunku wypadania włosów a cykl miesiączkowy

Witam. zbliża się termin kontroli. Chciałabym przyjechać już z wynikami. Proszę podać mi jakie i w którym dniu cyklu powinnam zrobić badania hormonalne związane z nadmiernym, chorobliwym wypadaniem włosów. Problem przypominam mam już od ponad pół roku. Na głowie została mi 1/3 włosów. Miesiączki natomiast odnoszę wrażenie, zmniejszyły się. Pozdrawiam. J. G.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać sie do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można okreslic odpowiednie dalsze postępowanie. być może badania z krwi w tym momencie nie beda potrzebne.