Badanie poziomu cukru w 24,5. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 24,5tyg ciąży.Robioną miałam krzywą cukrową i na czczo z palca miałam 104 a oto wyniki z krwi na czczo 93,po 1 godź 114 a po 2 godź 100.Czyli jest wszystko w porządku i nie ma się czego martwić.Proszę o szybką odpowiedź

witam

cukrzycy ciążowej Pani nie ma, ale jest niewielka nietolerancja glukozy i nieprawidłowa glikemia na czczo.
Proponuje kontakt z ginekologiem lub diabetologiem.Musi Pani stosować odpowiednią dietę