Badanie USG jamy brzusznej i pogrubiałe ściany końcowego odcinka jelita krętego

Witam. Jestem po badaniu USG JB Stwierdzono Lekko pogrubiałe ściany końcowego odcinka j.krętego oraz kątnica a także zastawka baugina do grub. 4-5 mm głównie wskutek warstwy podśluzowej o zachowanym uwarstwieniu. Może mi ktoś to bardziej zinterpretować?

Myślę, że ocena w badaniu USG jelita nie jest wiarygodna. Aby postawić jednoznaczną diagnozę w takim przypadku trzeba wykonać badanie konoskopowe. Interpretacją wyniku powinien zająć się lekarz, który skierował na badanie USG.