Bardzo proszę o analizę mojego badania moczu po dziwnym "ataku" bólu

Witam, dziś odebrałam wynik badania moczu. Poszłam na badanie, ponieważ kilka dni temu złapał mnie straszny ból w okolicy lewej nerki i promieniował aż do lewej części brzucha. Ból był straszny i trwał około 20-30 minut. Dopiero po zażyciu no-spy ustąpił. Wyniki: Barwa - j. żółta Przejrzystość - zupełna pH - 8,0 Cieżar właściwy - 1,015 Glukoza - nb. Białko - nb. Urobilinogen - w normie Bilirubina - nb. Ciałka ketonowe - nb. Azotyny nb. Osad moczu: nabłonki płaskie - nieliczne Leukocyty - 3-5 w polu widzenia Bakterie - dość liczne w polu widzenia Będę bardzo wdzięczna za interpretację. Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania i odwiedzenie naszego serwisu.

Niestyty, Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i dlatego nie możemy na nie odpowiedzieć. Lekarz zanim zinterpretuje wyniki badań musi zebrać dokładny wywiad oraz zbadać pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady przez internet. Doradzamy więc skonsultowanie wyników badań z Twoim lekarzem prowadzącym, który będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia, a w razie potrzeby zleci dalszą diagnostykę i pokieruje leczeniem.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl