Bardzo proszę o analizę mojego badania moczu

Witam, dziś odebrałam wynik badania moczu. Poszłam na badanie, ponieważ kilka dni temu złapał mnie straszny ból w okolicy lewej nerki i promieniował aż do lewej części brzucha. Ból był straszny i trwał około 20-30 minut. Dopiero po zażyciu no-spy ustąpił. Wyniki: Barwa - j. żółta Przejrzystość - zupełna pH - 8,0 Cieżar właściwy - 1,015 Glukoza - nb. Białko - nb. Urobilinogen - w normie Bilirubina - nb. Ciałka ketonowe - nb. Azotyny nb. Osad moczu: nabłonki płaskie - nieliczne Leukocyty - 3-5 w polu widzenia Bakterie - dość liczne w polu widzenia Będę bardzo wdzięczna za interpretację. Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu i zadanie pytania.

Niestety, dotyczy ono interpretacji wyników badań i z tego powodu nie możemy udzielić na nie odpowiedzi.
Aby dokonac trafnej interpretacji lekarz musi zebrać dokładny wywiad i zbadać pacjenta, czego nie da się zrobić przez internet.
Doradzamy skonsultowanie wyników z lekarzem, który zlecił ich wykonanie, on będzie mógł najlepiej ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl