Biały nalot na powiększającym się migdale

witam, powiekszył mi sie migdał i widze na nim białe kropki, do tego na szyji pojawiają sie takie jakby guzki, czy konieczna wizyta u lekarza, czy jest sie czym martwic?

Wizyta u lekarza rodzinnego lub laryngologa jest konieczna. Najprawdopodobniej dopadła Panią/Pana infekcja. Warto uważać na kontakty (zakaża Pani/Pan otoczenie)i poddać się leczeniu zaproponowanemu przez lekarza.