Ból brzucha i nudności w 27. tygodniu ciąży

Witam jestem w 27tygodniu ciazy. Od poczatku tygodnia moge jesc tylko do godziny 18,poniewaz pozniej az do samego rana mam okropny bol brzucha taki jak wystepuje przy zatruciu pokarmowym oraz straszne nudnosci oraz przelewananie w brzuchu i okropny bol plecow.Kiedy wypije miete powoli dolegliwosci ustepuja a nad ranem konczy sie biegunka pozniej do poludnia wszystkie objawy przechodza. Nie jem jakis specjanlnie tlustych czy ciezko strawnych, staram sie dbac o to co jem.

Witaminy w ciąży

Proszę się udać do ginekologa prowadzącego ciążę i skonsultować z nim objawy. Cykliczne pojawianie się objawów i ich zanikanie w ciągu dnia sugeruje, że może u Pani dochodzić do uciskania przewodu pokarmowego przez rozwijające się dziecko, co zaburza jego prawidłowe funkcjonowanie. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że skutkiem biegunek jest zaburzenie w dostarczaniu do organizmu składników odżywczych powinna Pani temat skonsultować z lekarzem i wykluczyć inne potencjalne przyczyny oraz postarać się dobrać właściwe postępowanie minimalizujące dyskomfort i problemy czynnościowe.