Złogi w pęcherzyku żółciowym oraz nagły i silny ból brzucha

Witam, mam 25 lat i 19.09.2013 zdiagnozowane poprzez usg brzucha delikatne zlogi w woreczku zolciowym oraz w styczniu 2013 wrzody zoladka. Zaniepokoilo mnie ostatnio to iż obudzilam sie w nocy z silnym bólem brzuch w okolicy pępka takim jak przy biegunce po czym oddalam normalny stolec a później plynny po czym bol po pól h ustapil w pozycji siedzącej gdy lezalam nasilal sie dodam ze 6 h wcześniej zjadlam pizze. Co moze byc przyczyna? Co mam robić?

Raczej to jakieś zatrucie pokarmowe lub zakażenie jelit. Jeśli dolegliwości nie ustąpią radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.