Ból brzucha i promieniowanie do pleców

witam serdecznie mam pytanie odnośnie bólu brzuch po prawej stronie u mojej córki ból ten promieniuje do pleców jak również do pachwiny najczęściej objawia się rano ,a od kilku dni w godzinach 3-4 rano. W moczu nic nie stwierdzono jak i na usg. Proszę o odpowiedz

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli dolegliwości utrzymują się, zalecam konsultację u lekarza pediatry.