Ból brzucha przed planowanym okresem i jego brak

Witam mam pytanie mianowicie osttanią miesiączkę miałam 16 lutego cykle mam zazwyczaj regularnce co 28 dni +/- 1,2dni z moich obliczen wynika ze kolejną miesiaczke powinnam dostac 16 marca ale się ona nie pojawiła.Współzyje ze swoim partnerem dość regularnie .Wiem że 1 bądź 2 dni braku nie są powodem do paniki ale martwi Mnie to że w tamtym tygodniu strasznie bolał Mnie brzuch przez pare dni w dzień oraz w nocy czasem ból był nie do wytrzymania. czym może to być spowodowane ?

Renata GrzechociĹska

Należy na początek wykonać test ciążowy, jeśli będzie negatywny należy udać się do ginekologa.