Ból głowy, skroni, górnej szczęki i stawu żuchwy

Od 2,5 roku mam problem z bólem głowy,skroni, górnej szczęki i stawu żuchwy (ma charakter nerwobólu: uciskowy, piekący;jak dotykam skroni czuję pulsowanie). Zrobiłem wszelkie badania, byłem u wielu specjalistów. Różne leki, szyny, blokady, masaże nie pomagają. Mam podstawy sądzić, że to tzw. "kask neurasteniczny", zanim zachorowałem byłem uzależniony od pornografii, zalękniony wewnętrznie, trudności w nauce i kontaktach międzyludzkich. Jak zabrać się do leczenia?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.