Ból głowy występujący samoistnie przy kaszlu

BÓL GŁOWY PRZY KASZLU OD 3 MIESIĘCY NIE WYSTĘPUJE SAMOISTNIE JEDYNIE PO KASZLU I SCHYLANIU SIĘ- KILKA MINUT I ZANIKA,PRZY KICHANIU BÓL NIE WYSTĘPUJE.UMIEJSCOWIENIE W ŚRODKU GŁOWY - PALĄCO-PIEKĄCY-MR ANGIO PRAWIDŁOWY,OKULISTA IDEALNIE,W WYWIADZIE PODWYŻSZONY CUKIER 125 NA CZCZO ,TEST BORELIOZA WB IGG IGM-/ PRZELECZONE DOXY,BÓL PRZECHODZI PO ŚRODKACH P/BÓLOWYCH I PO ALKOHOLU,ZNIESIONA LORDOZA SZYJNA BÓLE ODC.SZYJNEGO CZY ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ MĄDRY?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, aby móc zebrać wszystkie wyniki I określić odpowiednie dalsze postępowanie.