Ból jajnika i podbrzusza oraz różowe plamienie a starania o dziecko

Z mężem staramy się o dziecko rok. Od wczoraj boli mnie lewy jajnik taki klujacy delikatny ból i podbrzusze dziś dostałam krwawienia najpierw brązowe plamienie teraz różowe wodniste coś nie jest to normalna krew jaką zawsze mam podczas okresu jest różowe wodniste i skape. Dziś popada dzień w który okres powinnam dostać. Co oznacza ta wydzielina czy mam się martwić i czy to oznacza że nie jestem w ciaży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana wydzielina najpewniej jest początkiem krwawienia miesiączkowego. Najpewniej nie jest Pani zatem w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję jednak wykonanie testu ciążowego.