Ból jajników i tkliwe sutki a ciąża

Witam. Przez ostatnie 6 lat brałam tabl. anty. - ****. W czerwcu odstawiłam i postanowiliśmy odczekać jakiś czas i teraz juz od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dzidziusia. Ostatnio okres miałam 10.11. Kochaliśmy się 19, 21,23 listopada. Ok tydzień po owulacji zaczeły boleć mnie sutki (nie całe piersi), nie było one nabrzmiałe, tylko ból, wrażliwość na dotyk. Następnie pojawił się ból jajników. Jednakże pierwszego dnia bolało mnie dość długo, a następne dni ból był krótkotwały ale mocniejszy. Teraz wszelkie bóle jakby ustąpiły. Zarówno sutki jak i jajniki nie bolą. Miewam czasami lekkie mdłości jak patrzę na jedzenie, ale nie wymiotuję. Czy to mogę być objawy ciąży mimo że wszystko jakby ustąpiło?! Dodam, że nigdy do tej pory nie miałam wiekszych objawów zwiastujących nadejście miesiączki. Pozdrawiam!!

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Tak, mimo ustąpienia bólów, może Pani być w ciąży. Niewykluczone, że wrócą one jeszcze, i to w większym nasileniu :) Pozdrawiam serdecznie!