Ból pleców oraz brzucha w dolnej części

Witam , od bodajże dwóch tygodni bolą mnie plecy a dokładniej w dole pleców oraz brzuch w dolnej części , ostatnio zauważyłam też ,że występuje ból w udzie , zastanawia mnie co to może być , z góry dziękuję za pomoc .

Witam. Na pewno należy rozważyć 2 rzeczy - zapalenie pęcherza (wtedy ból nasilałby się przy oddawaniu moczu) i zapalanie korzeni nerwowych. Proponuję udać się do lekarza który Panią zbada i zaproponuje leczenie, ew. dalszą diagnostykę