Ból po prawej stronie pępka a wyrostek robaczkowy

Bol po prawej stronie pepka, trwajacy dwa dni. O tym samym nasileniu, moze oznaczac bol wyrostka robaczkowego? Jakie sa objawy owego zapalenia? Kilka miesiecy temu mialam malego kamyka na woreczku zolciowym, czy to moglo sie odnowic? Czy powinnam udac sie do lekarza?

Witam. W tej sytuacji jak najbardziej powinna Pani zgłosić się do lekarza. Opisane objawy nasuwają podejrzenie bardziej kamicy pęcherzyka zółciowego niż zapalenia wyrostka.