Ból podbrzusza a możliwość kolejnej ciąży

Mam 5 miesięcznego synka pierwszą miesiączkę dostałam w 13 tygodniu po porodzie okres był regularny teraz czekam na następny który spóżnia się 2 dni czuje nachodzące bóle w podbrzuszu czy jest możliwość że jestem w kolejnej ciąży???
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, Jeśli nie stosowała Pani żadnych metod antykoncepcyjnych jak najbardziej możliwe jest, że jest Pani w ciąży. Okres 5 miesięcy po urodzeniu dziecka jest jak najbardziej wystarczający by powróciły normalne krwawienia miesięczne i owulacja.