Ból podbrzusza podczas niektórych pozycji w trakcie seksu

Już dużo razy uprawiam sex z chłopakiem i za każdym razem podczas stosunku w pozycji od tyłu, albo z nogami na jego barkach, strasznie boli mnie podbrzusze, wtedy nie mg się kochać, a gdy dociskam brzuch ręką to czuje mniejszy ból, dlaczego tak jest...?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane uwarunkowaniami anatomicznymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.