Ból podczas stosunków analnych

Kilka razy proobowalam z moim mezczyzna seksu analnego ale nigdy do tego nie doszlo bo bolalo kiedy probowal wej.sc wczoraj probowalam sama... i jak wkladalam do odbytu palce,nei bolalo,natomiast kiedy porobowalam wlozyc wibrator odczulam okropny bol. jak powinna msie przygotowac do seksu analnego zeby bylo przyjemnie?

W gruncie rzeczy są dwa wyjścia. Albo dać sobie spokój, bo są inne miejsca bardziej przyjazne dla penisa, albo cierpliwie ćwiczyć rozszerzanie mięśnia zwieracza odbytu, który broni przed łatwą penetracją kiszki stolcowej.
Ćwiczenia Kegla też w tym bywają pomocne. I musi być dużo lubrikantu, bo odbytnica nie ma naturalnego nawilżania, tak jak pochwa.
Przy penetracji analnej używanie prezerwatywy jest wymogiem sanitarnym.
Jeśli na praktyki analne jest tylko presja partnera, a kobieta nie jest tym zainteresowana, to nie powinna się na to zgadzać.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry.

Seks analny bywa przedmiotem zainteresowania wielu par. Powody tego zainteresowania są różne - od chęci odczucia całkowitego zawładnięcia i dominacji nad partnerką, po tendencje homoseksualne u partnera. Nie wydaje się jednak, by w tej chwili warto było to zagadnienie szczegółowo omawiać.
Opisywany przez Panią ból podczas wprowadzania do odbytu penisa bądź wibratora jest naturalny i jest wynikiem odruchowej "obrony" przed analną penetracją. Po prostu, mięśnie odbytu zaciskają się, a próba ich pokonania czymś grubszym niż palec, kończy się bolesnością.
Jeżeli jest Pani rzeczywiście zainteresowana eksplorowaniem przez partnera tej części Pani ciała, należy maksymalnie rozluźnić mięśnie odbytu w chwili wprowadzania członka. Aby to zrobić, najprościej jest postępować tak, jak przy oddawaniu kału, czyli tak, jakby próbowało się coś "wypchnąć" z odbytnicy. Nieodzowne przy tym są też nawilżacze, typu np. wazeliny. W sprzedaży są też dostępne różnego rodzaju korki analne, które "przyzwyczajają" pupę do tkwiącego w niej ciała obcego i mogą przyczynić się do rozluźniania tej partii mięśni.
Warto również pamiętać, że w tej końcowej części przewodu pokarmowego znajdują się bakterie, które mogą wywołać różnorakie infekcje członka, dlatego zalecane jest by tę formę seksu uprawiać w prezerwatywie. Po stosunku analnym nie należy również wkładać członka do pochwy, ponieważ wraz z resztkami kału na penisie można wprowadzić drobnoustroje, mogące wywołać z kolei infekcje pochwy.

Pozdrawiam.