Ból ucha bez gorączki u dwuipółlatka

witam, mam problem z synkiem 2,5l płacze że boli go ucho ale to nie zapalenie ucha bo powtarza mu się to już chyba 3 raz i byłam z tym u lek. ale nic nie dawał i samo przechodziło dzisiaj znowu miał taki napad bólu bez gorączki, dreszcze, w. chłonne minimalnie powiększone, bardzo senny i brak apetytu. Pierwszy taki napad bólu miał na początku maja br. drugi z tydzień później i teraz, jest wg mnie bardziej nasilony. Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję.

Konieczna wizyta u laryngologa dzieciecego, wykonanie morfologii z rozmazem crp ob, wymazu z ucha. Rozważyć wizytę u stomatologa dzieciecego.