Ból ucha, głowy, skroni i potylicy

Od 6 miesięcy boli lewe ucho. Odwiedziłam laryngologa. Brak pierwotnej przyczyny Wizyta u znajomego dentysty- zdjęcie pantograficzne, wykluczono stawy. Dalej leczyłam zęby przed i trzonowe. Zrobiłam posiew z nosa -OK. Ból został, doszedł ból lewej części głowy, skroni. potylicy . Nasila się nocą. RTG kręg. szyj.- zwyrodnienie miedzy C7 a C9. Żaden lekarz nic nie wymyślił , proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.