Ból w klatce piersiowej oraz mimowolne ruchy przedramion i kończyn dolnych

mam ból w w klatce piersiowej po lewej stronie w okolicy sutka,nie mogę spać ,mam mimowolne ruchy przedramion i kończyn dolnych. Czy to jest na tle nerwowym? Dodam że mój partner leczy się na depresję i przyjmuje leki Doxspin-neuraxpharm 10 mg, wymaga ode mnie zrozumienia i cierpliwości - tak też robię ale mam też swoje nerwy które rozładować mogę jedynie w ubikacji płacząc gdy on tego nie widzi. co robić?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno zaburzeń nerwicowych jak i schorzeń neurologicznych. Sugeruję konsultację z neurologiem.