Jak leczyć ból w klatce piersiowej, drętwienie kończyn?

Witam o paru lat męczy mnie dolegliwosć związana z bólem w klatce pierśiowej pieczenie ból w lewej górnej strony ,drętwienie kończyn szczególnie odczówam to na zmiane pogody robiłem badania ekg wsiłkowe wykazało wszystko dobrze oniawy te też występują jakby regularnie przewarznie rano i wieczorem mniej wiece o tych samych porach proszę o wypowiedz dziękuje Jan 48

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pana dolegliwości mogą być spowodowane wieloma schorzeniami. Diagnostyka bólu w klatce piersiowej obejmuje diagnostykę chorób serca, płuc czy przewodu pokarmowego. W takim wypadku powinien Pan poszukać pomocy np. u internisty.