Ból w łydce i kłucie pod kolanem

Od tygodnia odczuwam ból w łydce, czasem nie boli wcale czasami mam uczucie rozciągania jakby rozpychania, naciągnięcia mięśnia, kłucia pod kolanem z przodu i z tyłu, zastanawiam się czy moze to mieć związek z nerwicą lękową,w poniedziałek miałam robione badania morfologia bdb crp w normie, prowadzę siedzący tryb życia ale nie jestem otyła jednak bardzo boję się zakrzepicy, czy przy tych badaniach które zrobiłam jest sens iść zrobić d-dimery?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie postępowanie.