Ból w odcinku szyjnym, ból łokcia i drętwienie łopatki

Mam 23l, problem pojawił się 8 miesięcy temu tuż po treningu pleców/tricepsa, trwa do dzisiaj. OBJAWY: nieustający ból w odc. szyjnym, ból łokci, drętwienie łopatki/ramienia Mniej istotne objawy: niewielki ból na całym odc. Kręgosłupa, ból kolan Diagnoza lekarza:drobne zmiany zwyrodnieniowe w odc. szyjnym, zniesienie lordozy szyjnej, chondromalacja rzepki Miałem robione rtg byłem na ćwiczeniach i na masażach, poprawa prawie niezauważalna Zastanawiam się co mogę więcej zrobić, powoli się załamuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.