Ból w okolicy lędźwi po zabiegu urologicznym TURB i problemach ze znieczuleniem podpajęczynówkowym

Po zabiegu urologicznym TURB i kłopotami ze znieczuleniem podpaj. (kilkukrotne wkłuwanie się i wyginanie kręgosłupa) odczuwałem bóle głowy, które minęły. Pojawił się za to ból w okolicy lędźwi po lewej stronie. Zdjęcie RTG wg lekarza rodzinnego wykazuje tylko nieznaczne zmiany zwyrodnieniowe. Leki od lek. rodzinnego: Naproxen 250mg, Diclac 50 mg, Mydocalm forte 150mg, wszystko dawk. 2x1. Dwa lata temu miałem wyciętą lewą nerkę z moczowodami po czym odczuwałem cierpnięcie lewej nogi.

W Pana przypadku wystąpiły objawy uboczne zastosowanego znieczulenia a w zasadzie dolegliwości po wielokrotnych próbach punkcji lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Nie napisał Pan kiedy się to wszystko wydarzyło, więc ciężko się odnieść do dynamiki procesu. Dobrze że jest Pan pod kontrolą lekarza POZ i została wykonana diagnostyka. Ten ból może się utrzymywać różnie długo, nawet kilka tygodni lub miesięcy. Gdyby się nasilał, potrzebna będzie ponowna wizyta w POZ.

Witam!
Obawiam się, że trzeba będzie udać się do neurologa i niestety również zrobić badanie NMR odcinka lędźwiowo-krzyżowego, bo badanie CT może nie być zbyt dokładne, ale to wszystko powinien pan usłyszeć od dobrego neurologa (tylko powtarzam dobrego!).
Pozdrawiam.