Ból w okolicy odbytu po zeskoku i hemoroidy

Mam hemeoroidy i lecze je czopkami. Cwicze dobrze sie odrzywiam. Podczas zeskoku z małem wysokosći 170cm poczułem ból miedzy pośladkami , za jądrami w dolnych okolicach odbytu, Co to moze być ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy te mogą być wynikiem przeciążenia lub nadwyrężenia aparatu wiezadłowego miednicy. Nie można jednak wykluczyć, że jest to wynik choroby hemoroidalnej.