Ból w okolicy pępka w dniach miesiączki

Witam , mam 26lat jestem od 4 lat po cesarskim cięciu , od kilku miesięcy co 4 tydzień po 4-5 dni, przeważnie w dniach miesiączki boli mnie w okolicy pępka po lewej stronie , ból się nasila przy kichnięciu i przy wysiłku naprzykład gdy coś podnosze czy gdy się podnoszę z łóżka , co to może być ? czy może to być niebezpieczne ? Bardzo dziękuję :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa.