Ból brzucha w okolicy pępka podczas okresu

Witam, mam problem wczoraj dostałam miesiączki natomiast dziś od rana boli mnie brzuch najpierw w okolicy pępka teraz umiejscowiony w prawym nadbrzuszu jedyna ulga jest leżenie na lewym boku . Lekarz rodzinny powiedział ze nie można zdiagnozować przy okresie . Co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Jeżeli lekarz rodzinny nie może zbadać to należy udać się do ginekologa lub chirurga aby określić czy ból jest pochodzenia menstruacyjnego czy tez ma inne podłoże/