Ból w pachwinie, spóźniony okres a ciąża

Niepokoi mnie ból w lewej pachwinie, po lewej stronie brzucha czasami promieniujacy do uda. Spoznia mi sie miesiaczka jakies 5 dni. Odbywałam stosunek w zeszlym miesiącu ale dzien przed rozpoczeciem krwawienia i nie bylam pewna zabezpieczenia wiec nastepnego dnia zazylam tabletke po Escapelle. Czy mimo tego moge byc w ciazy? Prosze o porade....

Lek. Katarzyna Szymczak

Szansa na zapłodnienie jest niewielka. Jeśli się Pani niepokoi radzę po 10 dniach od spodziewanego terminu okresu wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam