Ból w żołądku po wypiciu coli

Wczoraj podczas ciężkiej pracy chciałem się napić Coli i już przy pierwszym przełyku poczułem jak zaczęła gazować, po czym poczułem straszny ból w żołądku. Ból ustąpił po 2 minutach, ale zaczęły się inne dolegliwości. Straciłem apetyt, mimo iż mało jem i tak czuję uczucie pełności. Ciągle mi się odbija. Od tamtej pory tylko raz oddałem mocz. W dodatku ciężko jest mi się skoncentrować.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.