Ból z tyłu głowy a zwężenie tętnic mózgowych

Witam. Od kilku dni odczuwam tłumiący ból z tyłu głowy. I chwilami zamazuje mi się obraz z tego powodu mrugam powiekami żeby to wyostrzyć. Ponadto zdiagnozowano u mnie zwężenie tętnic lewej okręgowej oraz obu tylnych mózgowych. Czy to może być powiązane?

Raczej nie ma to związku. Ból z tyłu głowy może mieć związek z zaburzeniami okulistycznymi. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.