Bolące zgrubienia w pachwinach udowych

Witam.Od paru miesiecy robia mi sie bolace zgrubienia w pachwinach udowych ,takie zgrubienie rosnie pozniej peka i wycieka z niego ropnokrwista substancja kiedy juz sie zagoi bolace miejsce i mysle ze juz po wszystkim to powstaje nowe bolace zgrubienie i cala sytuacja sie powtarza no i tak w kolko .Wiem ze powinnam udac sie z tym do Lekarza ale mieszkam obecnie w niemczech i po prostu nie mam odwagi i czasu udac sie z moim problemem do Lekarza.Bardzo prosze mi podpowiedziec co to moze byc.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej wiążą się z nadmierną pracą gruczołów łojowych. Proszę dbać o dokładną higienę okolic pachwinowych a na wypryski stosować miejscowo działające maści o działaniu osuszającym.