Jak sobie poradzić z pewnością siebie mojego byłego chłopaka?

Witam mam moj były chłopak ma pewien problem chodzi o to ze jest zbyt pewny siebie a dokładniej ze w kolko powtarza ze jest pewny ze nie przestane kłamać chce zgubić tą jego pewnosc lecz nie mam zielonego pojęcia jak mam yo zrobic. Chce zgubic ta pewnosc bo to jest jedyny sposob na to żeby nasz zwiazek wrócił. Napisal mi rowniez ze jedyna szansa na powrot jest to ze mam przestac klamac lecz on wie ze to nigdy nie nadejdzie bo w kolko bede klamala i ze jest tego pewny. Prosze pomóżcie mi w tym to jest jedyna szansa :( Kocham go bardzo mocno :( on wie ze da sie to naprawic tylko ze nie chce bo ma ta cala pewnosc ze sie nie zmienie :(

Dzień Dobry Pani,

Przeczytawszy Pani post, nasunęło mi się takie pytanie: a co by Pani powiedziała, żeby zamiast skupiać się na Pani byłym Chłopaku, skupić się na samej sobie, by przepracować Pani wyzwanie, które w znaczący sposób utrudniało/utrudnia Pani relacje z Chłopakiem i być może z Innymi?, do czego mocno Panią zachęcam.
I wtedy byłaby szansa na wznowienie relacji...

Życzę Pani zadbania o siebie,
irena.mielnik.madej@gmail.com