Bóle brzucha i żołądka oraz silne wymioty

Dzień dobry, wczoraj bez jakiejkolwiek reakcji organizmu (mam namysli ból brzucha czy żołądka )zrobiło mi się niedobrze i dobre 15min wymiotowalem nadmienię że w zeszłym roku miałem robioną gastroskopie i było wszystko ok.co może być tego przyczyną (alkoholu nie pije)prosiłbym o jakieś sugestie

Aleksander Ropielewski

Bez zebrania dokładniejszego wywiadu lekarskiego, zadania pytań i przeprowadzenia badania nie jestem w stanie zasugerować przyczyny tak silnych i uporczywych wymiotów. Proponuję kontakt z lekarzem.